Klienci indywidualni Oferta dla firm Oferta dla rolników
SWIFT KOD: GBWC PL PP
  Kupno Sprzedaż Śr.NBP
EUR4.37354.79014.6102
USD4.07974.46764.2966
CHF4.42104.51574.4814
GBP5.15155.64395.4209
z dnia 2022-05-27 g. 15:50

stopy procentowe NBP
Stopa procentowa Procent
Referencyjna5.25
Lombardowa5.75
Depozytowa4.75
Redyskonta5.30
Obowiązują od 2022-05-06
stawki referencyjne
TerminWIBORWIBID
O/N5.425.13
T/N5.325.02
1T5.385.18
2T5.515.31
1M5.795.59
3M6.536.33
6M6.756.55
1R6.846.64
Stawki z dnia 2022-05-26
Dobry Start 300+ Terminale platnicze Zastrzeganie i aktywacja kart Program Rodzina 500+

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 102/D/2022
obowiązująca w dniu: 2022-05-27 g. 15:50

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.92073.19873.0685
KanadaCAD78813.20303.50793.3724
SzwajcariaCHF79714.42104.51574.4814
CzechyCZK21310.17710.19400.1866
DaniaDKK79210.58810.64400.6197
UGWEUR97814.37354.79014.6102
W. BrytaniaGBP78915.15155.64395.4209
NorwegiaNOK79610.43110.47220.4518
SzwecjaSEK79810.41490.45460.4368
USAUSD78714.07974.46764.2966

bank internetowy
 
RODO
System Ochrony SGB
Kalkulator kredytowy
Kalkulator lokatowy
Nasi partnerzy
SGB Trans Leasing
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Generali Agro
AMRON

platnosci w europie prawa klienta

Narodowy Bank Polski Związek Banków Polskich Bankowy Fundusz Gwarancyjny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Spółdzielcza Grupa Bankowa
© Copyright 2012, Bank Spółdzielczy w Łebie
designed and powered by Alma S.A.