Klienci indywidualni Oferta dla firm Oferta dla rolników
SWIFT KOD: GBWC PL PP
  Kupno Sprzedaż Śr.NBP
EUR4.41044.68764.5330
USD3.70783.89423.8144
CHF4.07314.15784.1222
GBP5.10575.36435.2411
z dnia 2021-04-12 g. 15:00

stopy procentowe NBP
Stopa procentowa Procent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
Obowiązują od 2020-05-29
stawki referencyjne
TerminWIBORWIBID
O/N0.10-0.08
T/N0.10-0.09
1T0.10-0.05
2T0.16-0.04
1M0.18-0.01
3M0.210.01
6M0.250.05
1R0.250.05
Stawki z dnia 2021-04-12
Dobry Start 300+ Western Union Przelewy ekspresowe BlueCash Terminale platnicze Zastrzeganie kart Program Rodzina 500+

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 69/C/2021
obowiązująca w dniu: 2021-04-12 g. 15:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.80762.97172.9053
KanadaCAD78812.93553.10763.0371
SzwajcariaCHF79714.07314.15784.1222
CzechyCZK21310.16830.17910.1739
DaniaDKK79210.58950.62410.6095
UGWEUR97814.41044.68764.5330
W. BrytaniaGBP78915.10575.36435.2411
NorwegiaNOK79610.43390.45940.4481
SzwecjaSEK79810.42980.45500.4451
USAUSD78713.70783.89423.8144

bank internetowy
 
RODO
System Ochrony SGB
Kalkulator kredytowy
Kalkulator lokatowy
Nasi partnerzy
SGB Trans Leasing
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Concordia
AMRON

platnosci w europie prawa klienta

Narodowy Bank Polski Związek Banków Polskich Bankowy Fundusz Gwarancyjny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Spółdzielcza Grupa Bankowa
© Copyright 2012, Bank Spółdzielczy w Łebie
designed and powered by Alma S.A.