Klienci indywidualni Oferta dla firm Oferta dla rolników
SWIFT KOD: GBWC PL PP
  Kupno Sprzedaż Śr.NBP
EUR4.41044.64044.5285
USD3.67913.86683.7336
CHF4.10654.19624.1567
GBP5.15455.41465.2657
z dnia 2021-06-17 g. 08:00

stopy procentowe NBP
Stopa procentowa Procent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
Obowiązują od 2020-05-29
stawki referencyjne
TerminWIBORWIBID
O/N0.10-0.07
T/N0.10-0.07
1T0.10-0.06
2T0.16-0.04
1M0.18-0.02
3M0.210.01
6M0.250.05
1R0.260.06
Stawki z dnia 2021-06-16
Dobry Start 300+ Western Union Przelewy ekspresowe BlueCash Terminale platnicze Zastrzeganie i aktywacja kart Program Rodzina 500+

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 115/A/2021
obowiązująca w dniu: 2021-06-17 g. 08:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.78692.95192.8764
KanadaCAD78812.97653.15323.0654
SzwajcariaCHF79714.10654.19624.1567
CzechyCZK21310.17180.18290.1779
DaniaDKK79210.58920.62410.6089
UGWEUR97814.41044.64044.5285
W. BrytaniaGBP78915.15455.41465.2657
NorwegiaNOK79610.43170.45740.4477
SzwecjaSEK79810.43200.45770.4476
USAUSD78713.67913.86683.7336

bank internetowy
 
Oferta pracy
RODO
System Ochrony SGB
Kalkulator kredytowy
Kalkulator lokatowy
Nasi partnerzy
SGB Trans Leasing
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Concordia
AMRON

platnosci w europie prawa klienta

Narodowy Bank Polski Związek Banków Polskich Bankowy Fundusz Gwarancyjny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Spółdzielcza Grupa Bankowa
© Copyright 2012, Bank Spółdzielczy w Łebie
designed and powered by Alma S.A.