Klienci indywidualni Oferta dla firm Oferta dla rolników
SWIFT KOD: GBWC PL PP
  Kupno Sprzedaż Śr.NBP
EUR4.36134.63234.4742
USD3.67073.85443.7586
CHF4.09754.18194.1353
GBP4.90025.14585.0221
z dnia 2020-11-26 g. 15:00

stopy procentowe NBP
Stopa procentowa Procent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
Obowiązują od 2020-05-29
stawki referencyjne
TerminWIBORWIBID
O/N0.09-0.05
T/N0.10-0.05
1T0.12-0.04
2T0.17-0.02
1M0.200.00
3M0.220.02
6M0.250.05
1R0.250.05
Stawki z dnia 2020-11-25
Dobry Start 300+ Western Union Przelewy ekspresowe BlueCash Terminale platnicze Zastrzeganie kart Program Rodzina 500+

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 231/C/2020
obowiązująca w dniu: 2020-11-26 g. 15:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.68042.83692.7664
KanadaCAD78812.80112.96452.8893
SzwajcariaCHF79714.09754.18194.1353
CzechyCZK21310.16580.17640.1710
DaniaDKK79210.58240.61640.6012
UGWEUR97814.36134.63234.4742
W. BrytaniaGBP78914.90025.14585.0221
NorwegiaNOK79610.41020.43430.4229
SzwecjaSEK79810.42650.45160.4399
USAUSD78713.67073.85443.7586

bank internetowy
 
RODO
System Ochrony SGB
Kalkulator kredytowy
Kalkulator lokatowy
Nasi partnerzy
SGB Trans Leasing
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Concordia
AMRON
Narodowy Bank Polski Związek Banków Polskich Bankowy Fundusz Gwarancyjny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Spółdzielcza Grupa Bankowa
© Copyright 2012, Bank Spółdzielczy w Łebie
designed and powered by Alma S.A.