Klienci indywidualni Oferta dla firm Oferta dla rolników
SWIFT KOD: GBWC PL PP
Nazwa waluty Kurs średni
Frank szwajcarski 3.9876
Euro 4.3572
Dolar amerykański 3.9371
Funt brytyjski 4.8050
Obowiązują od 2019-08-23
stopy procentowe NBP
Stopa procentowa Procent
Referencyjna 1,50
Lombardowa 2,50
Depozytowa 0,50
Redyskonta 1,75
Obowiązują od 2015-03-05
stawki referencyjne
TerminWIBORWIBID
O/N1.591.29
T/N0.001.30
1T1.591.39
2T0.001.40
1M1.641.44
3M1.721.52
6M1.791.59
9M0.001.61
1R1.851.65
Stawki z dnia 2019-08-22
Konto za zlotówkę Western Union Przelewy ekspresowe BlueCash Terminale platnicze Zastrzeganie kart Program Rodzina 500+

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 163/D/2019
obowiązująca od 2019-08-23


KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.53572.77542.6611
CzechyCZK21310.16130.17670.1691
DaniaDKK79210.55810.61100.5844
NorwegiaNOK79610.41750.45730.4384
KanadaCAD78812.82253.09042.9566
SzwajcariaCHF79713.96104.04293.9876
SzwecjaSEK79810.38800.42490.4067
UGWEUR97814.16204.55544.3572
USAUSD78713.75914.11453.9371
W.BrytaniaGBP78914.60255.03924.8050

bank internetowy
 
RODO
System Ochrony SGB
Kalkulator kredytowy
Kalkulator lokatowy
Nasi partnerzy
SGB Trans Leasing
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Concordia
AMRON
Narodowy Bank Polski Związek Banków Polskich Bankowy Fundusz Gwarancyjny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Spółdzielcza Grupa Bankowa
© Copyright 2012, Bank Spółdzielczy w Łebie
designed and powered by Alma S.A.