Klienci indywidualni Oferta dla firm Oferta dla rolników
SWIFT KOD: GBWC PL PP
  Kupno Sprzedaż Śr.NBP
EUR4.49944.92524.7038
USD3.98454.36184.1754
CHF4.46164.55564.5071
GBP5.31095.81675.5597
z dnia 2021-11-26 g. 15:50

stopy procentowe NBP
Stopa procentowa Procent
Referencyjna1.25
Lombardowa1.75
Depozytowa0.75
Redyskonta1.30
Obowiązują od 2021-11-04
stawki referencyjne
TerminWIBORWIBID
O/N1.020.73
T/N1.080.78
1T1.251.06
2T1.371.17
1M1.571.37
3M1.911.71
6M2.292.09
1R2.552.35
Stawki z dnia 2021-11-26
Dobry Start 300+ Western Union Przelewy ekspresowe BlueCash Terminale platnicze Zastrzeganie i aktywacja kart Program Rodzina 500+

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 229/D/2021
obowiązująca w dniu: 2021-11-26 g. 15:50

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.84663.11692.9761
KanadaCAD78813.11813.41433.2718
SzwajcariaCHF79714.46164.55564.5071
CzechyCZK21310.17510.19180.1834
DaniaDKK79210.60490.66240.6325
UGWEUR97814.49944.92524.7038
W. BrytaniaGBP78915.31095.81675.5597
NorwegiaNOK79610.44130.48330.4603
SzwecjaSEK79810.43820.47990.4568
USAUSD78713.98454.36184.1754

bank internetowy
 
RODO
System Ochrony SGB
Kalkulator kredytowy
Kalkulator lokatowy
Nasi partnerzy
SGB Trans Leasing
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Generali Agro
AMRON

platnosci w europie prawa klienta

Narodowy Bank Polski Związek Banków Polskich Bankowy Fundusz Gwarancyjny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Spółdzielcza Grupa Bankowa
© Copyright 2012, Bank Spółdzielczy w Łebie
designed and powered by Alma S.A.