Klienci indywidualni Oferta dla firm Oferta dla rolników
SWIFT KOD: GBWC PL PP
  Kupno Sprzedaż Śr.NBP
EUR4.16364.42144.2794
USD3.78803.97803.8844
CHF3.94824.03114.0094
GBP4.93185.17775.0614
z dnia 2020-01-28 g. 15:00

stopy procentowe NBP
Stopa procentowa Procent
Referencyjna1.50
Lombardowa2.50
Depozytowa0.50
Redyskonta1.75
Obowiązują od 2015-03-05
stawki referencyjne
TerminWIBORWIBID
O/N1.180.88
T/N0.000.96
1T1.531.33
2T0.001.38
1M1.631.43
3M1.711.51
6M1.791.59
9M0.001.60
1R1.841.64
Stawki z dnia 2020-01-27
Western Union Przelewy ekspresowe BlueCash Terminale platnicze Zastrzeganie kart Program Rodzina 500+

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 18/C/2020
obowiązująca w dniu: 2020-01-28 g. 15:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.53982.68802.6208
KanadaCAD78812.84923.01602.9431
SzwajcariaCHF79713.94824.03114.0094
CzechyCZK21310.16410.17460.1694
DaniaDKK79210.55370.58600.5727
UGWEUR97814.16364.42144.2794
W. BrytaniaGBP78914.93185.17775.0614
NorwegiaNOK79610.41100.43500.4239
SzwecjaSEK79810.39050.41330.4033
USAUSD78713.78803.97803.8844

bank internetowy
 
RODO
System Ochrony SGB
Kalkulator kredytowy
Kalkulator lokatowy
Nasi partnerzy
SGB Trans Leasing
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Concordia
AMRON
Narodowy Bank Polski Związek Banków Polskich Bankowy Fundusz Gwarancyjny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Spółdzielcza Grupa Bankowa
© Copyright 2012, Bank Spółdzielczy w Łebie
designed and powered by Alma S.A.